logo
Skutery Wodne

Wyprawy na skuterach wodnych

Riby

Rejsy szybkimi łodziami motorowodnymi

Kajaki, wake, rafting

Organizacja spływów kajakowych w Polsce i zagranicą, rafting, hydrospeed, canyoning. Spływy pontonami

Wind&kite

Szkolenia windsurfingowe i kitesurfingowe

Zabawy na wodzie

Zabawy i gry integracyjne na wodzie!

Organizacja regat

Organizacja regat. Rejsy szybkimi jachtami regatowymi

Jachty żaglowe i motorowe

Organizacja rejsów jachtami, barkami, katamaranami w Polsce i na świecie

Polecane Wyprawy

Jeden z najdłuższych, całodniowych rejsów ribami lub skuterami wodnymi. Trasa rejsu prowadzi przez malowniczą dolinę ...

Wyprawa skuterami wodnymi po dzikiej ale za to bardzo malowniczej Wiśle z naszym instruktorem. 3 h aktywnego pływania ...

Rafting, canyoning, spływy kajakami, hydrospeed dostarczające niezapomnianych wrażeń i sporą dawkę adrenaliny to jedn ...

Sezon od: 13.04 do 11.10

Rejs skuterami wodnymi po Wiśle to dobra zabawa dla miłośników wodnych atrakcji. Start - Kazimierz Dolny, a zakończen ...

Spływy kajakowe to ciekawa propozycja turystyki aktywnej oraz atrakcja podczas wyjazdów firmowych, rodzinnych. Spływy ...

Referencja
 • obr

  Gratulujemy oryginalnych pomysłów dobrej organizacji i obsługi imprezy oraz fachowej opieki zespołu "Funsail" zwłaszc ... więcej »

  Adam Pieńkowski - Senior Marketing Director

 • obr

  Na uwagę zasługuje elastyczność podczas przygotowań, otwartość i łatwy kontakt... więcej »

  Piotr Kukowski - Prezes Zarządu

 • obr

  Ciekawy scenariusz oraz niezwykłe wyzwania wymagające współpracy wszystkich uczestników przyczyniły się do ukształtow ... więcej »

  Mirosław Skubiszewski

 • obr

  Począwszy już od etapu przygotowań oferty, współpraca z Funsail układała się bardzo pomyślnie. Elastyczność, kreatywn ... więcej »

  Agata Gerc - HBO

 • obr

  Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Funsail, jako profesjonalnego organizatora nie bojącego się wyzwań, a ... więcej »

  Malwina Narwicz - Sales Director Oracle

 • obr

  Firma Funsail zapewniła mnóstwo atrakcji podczas przejazdu, a sam rajd był... więcej »

  Tomasz Osuch - Prezes Fundacji

Nasza oferta
Impreza terenowa - 20 osób
Sezon od: 01.03 do 31.10

Impreza terenowa z dużą dawką off roadu i pokonywania tras leśnych, wzniesień, trawersów. Impreza łączy w sobie wyprawę samochodami terenowymi i quadami z bardziej chilloutową aktywnością w postacie zajęć strzeleckich. Typowa impreza integracyjna dla fanów motoryzacji, którą bez problemu możemy przekształcić także w wodne zabawy.

więcej
Jetovator!!! NOWOŚĆ
Sezon od: 16.05 do 16.05

Poczuj się jak Bond... Nowość na polskim rynku i alternatywa dla flyboarda. Świetna atrakcja dla głodnych wrażeń i oryginalny dodatek do imprez. Udana zabawa i moc adrenaliny gwarantowana!!!

więcej
Skutery wodne - rejs po Wiśle. Warszawa. Zalew Zegrzynski.
Sezon od: 15.05 do 30.09

Funwater zaprasza na wspaniałą trzygodzinną przejażdżkę skuterami wodnymi po największej i najpiękniejszej polskiej rzece. Wyprawie na skuterach wodnych towarzyszy przerwa na lunch. Wisła, będąc królową wszystkich rzek, jest urokliwa i dzika. Zachwyca każdego

więcej
Skutery wodne - dwugodzinny rejs po Wiśle
Sezon od: 13.05 do 30.09

Dwugodzinna wyprawa skuterami wodnymi z malowniczej miejscowości Kazimierz Dolny. Trasa przebiega przez zachwycające ujęcia doliny Wisły. W trakcie rejsu przewidziany jest odpoczynek, połączony z ogniskiem na plaży. Uczestnicy prowadzą samodzielnie skutery, a nad grupą czuwają instruktorzy - przewodnicy.

Lokalizacja: Kazimierz Dolny
więcej
Rejs Ribem po Zatoce Puckiej ! Sopot adrenalina na Ribie !
Sezon od: 17.06 do 15.10

Trzy godzinny rejs łodzią motorową typu Rib po Zatoce Puckiej. Startujemy z Sopockiego Mola. Różnorodność krajobrazu pozwala na zorganizowanie wyjątkowych rejsów. Rejsy motorówką Sopot piekne widoki i adrenalina dla każdego. Setki zrealizowanych rejsów i doświadczeni skiperzy zapewnią dobrą i bezpieczną zabawę na Ribie

więcej
Flyboard - ekstremalne loty
Sezon od: 08.07 do 10.10

Bądź jak Iron Man. Ekstremalne loty na flyboardzie dostarczają świetnej zabawy dla głodnych wrażeń i stanowią oryginalny dodatek do imprez. Flyboard to idealna propozycja dla osób lubiących adrenalinę.

więcej
Bystrzyca - spływy kajakowe Lublin i okolica
Sezon od: 01.05 do 01.10

Rzeka Bystrzyca to ciekawa propozycja dla początkujących kajakarzy. W wodach Bystrzycy można spotkać pstrągi, szczupaki, a nawet raki co świadczy o dużym stopniu czystości wody. Atrakcją są drewniane młyny oraz zespoły pałacowo- parkowe, które zobaczymy m.in. w Osmolicach i Pszczelej Woli.

więcej
Warszawa i okolice kajakiem
Sezon od: 11.04 do 11.04

Spływy kajakowe na Wiśle nie są nadal zbyt popularne, gdyż rzeka uchodzi za niebezpieczną i brudną. Tymczasem jest niezwykle urzekająca, a dbając o zasady podczas kajakowania także bezpieczna. Spływy Wisłą pozwalają na wypoczynek i poznanie regionu z innej perspektywy.

więcej
Zatoka Gdańska - rejsy RIBem
Sezon od: 01.05 do 30.09

Organizujemy wycieczki motorowodne na skuterach wodnych i łodziach typu RIB po wodach Zatoki Gdańskiej i Zatoki Puckiej. Proponujemy rejsy dla osób indywidualnych oraz wyprawy dla grupa zorganizowanych. Oferujemy trasy różnego długości. Dostosujemy się do oczekiwań najbardziej wymagającego klienta!

więcej
Wodna integracja - 30 osób
Sezon od: 18.05 do 01.10

Wodna przygoda nad jeziorem, zalewem z pewnością dostarczy uczestnikom wielu wrażeń i adrenaliny. Oferujemy wodną zabawę na skuterach wodnych, łodziach motorowych, ślizgaczach i wiele innych atrakcji na wodzie.

więcej
Impreza integracyjna - 60 osób
Sezon od: 18.05 do 01.10

Wodne i terenowe zajęcia na imprezę integracyjną. Połączenie skuterów wodnych, samochodów terenowych i quadów daje każdemu miłośnikowi sportów motorowych i sportów wodnych na chwilę radości i odprężenia podczas wyprawy.

więcej
 Skutery wodne - rejs Kazimierz Dolny - Płock
Sezon od: 15.07 do 15.07

Wyprawa na skuterach wodnych po największej polskiej rzece rozpoczyna się w Kazimierzu Dolnym. Dalej przez Puławy, Kozienice, Czersk, Górę Kalwarię, Warszawę, Modlin, Czerwińsk, Wyszogród aż do Płocka. Najciekawszy odcinek z Warszawy do Płocka to niepowtarzalne miejsce, gdzie znajdują się zatoki, łachy piaskowe, malownicze rozlewiska, gdzie gnieżdżą się rzadkie ptaki!

więcej
Spływy kajakowe
Sezon od: 01.05 do 31.10

Spływy kajakowe to ciekawa forma aktywnej turystyki. Spływ kajakowy to obcowanie z naturą, piękne widoki, ponadto można dotrzeć w miejsca niedostępne dla zmotoryzowanych, a pływanie dzięki sile własnych mięśni dostarcza wielu wrażeń i satysfakcji.

więcej
Skutery wodne - rejs Zalew Zegrzyński - Kozioł
Sezon od: 15.07 do 15.07

Wspaniały rejs skuterami wodnymi rzeką Narwią, która płynie siecią rozgałęzionych i łączących się koryt zaczynamy nad Jeziorem Zegrzyńskim i przez Pułtusk, Różan aż do Nowogrodu, gdzie wpływamy na wody Pisy. Wyprawa skuterami kończy się w okolicach Puszczy Piskiej w miejscowości Kozioł. Obie rzeki to niezwykle urokliwe, ale też trudne miejsca z licznymi zakrętami, bagnami, torfowiskami!

więcej
Rafting Ukraina - spływ Dniestrem
Sezon od: 15.07 do 15.07

Miejscem raftingu jest kanion Dniestru - jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Jest on jednocześnie jednym z największych kanionów w Europie z fantastycznymi zakrętami rzeki, stanowiącymi niezwykle malowniczą trasę spływu. Płynąc wzdłuż kanionu podziwiać można zielone wzgórza pokryte lasem na przemian ze skalistymi klifami i stromymi wąwozami.

więcej
Rafting Czarnogóra
Sezon od: 15.07 do 15.07

Adventure w Czarnogórze to górskie rzeki, adrenalina i potęga przyrody. Rafting to popularna forma rozrywki i ekstremalnych przeżyć. Jest świetną okazją do współdziałania i integracji. Czarnogóra to kraj z wspaniałymi kanionami, wysokimi górami, które dominują nad morskim wybrzeżem.

więcej
Skutery wodne - wybrzeże Bałtyku: Łeba - Kołobrzeg
Sezon od: 15.07 do 15.07

Przygoda na skuterach wodnych to wspaniała rozrywka dla każdego miłośnika wodnych wrażeń. Całodniowy rejs skuterami liczący około 170 km malowniczą trasą z Łeby do Kołobrzegu. Piaszczyste plaże, urwiste klify i piękne morze ubogacą naszą wycieczkę!

więcej
 Skutery wodne Jeziora Augustowskie
Sezon od: 15.07 do 15.07

Skutery wodne i najpiękniejsze polskie jeziora otoczone puszczą to wspaniałe połączenie na całodniowy rejs. Szlak wyprawy jest niezwykle urozmaicony. Zaczynamy w Augustowie i kolejno przez Jeziora Niecko, Białe, Studzieniczne, dalej Kanałem Augustowskim aż Jeziora Mikaszewo.

więcej
Skutery wodne - rejs Kazimierz Dolny - Warszawa
Sezon od: 13.05 do 30.09

Wyjątkowy rejs zaczynamy w malowniczym renesansowym miasteczku Kazimierz Dolny. Dalej kierujemy się w dół Wisły. Mijamy Kozienice, położoną na skarpie Górę Kalwarię. Po przekroczeniu śluzy na Żeraniu płyniemy 19-kilometrowym Kanałem Żerańskim. Wyprawę kończymy na Jeziorze Zegrzyńskim. Na trasie wyprawy spotkamy liczne łachy, mielizny, naturalne pozostałości pni drzew i kamienne ostrogi!

więcej
Skutery wodne - rejs Zalew Zegrzyński - Baranów Sandomierski
Sezon od: 15.07 do 15.07

Najdłuższy rejs skuterami wodnymi. Trasa przebiega przez malownicze ujęcia doliny Wisły. Unikalne zatoki, wyspy, lasy łęgowe to część dzikiej przyrody, którą spotkamy płynąc w górę rzeki. Zaczynamy nad Jeziorem Zegrzyńskim, dalej Kanałem Królewskim, przez śluzę na Żeraniu i najdłuższą polską rzeką aż do celu - Baranowa Sandomierskiego.

więcej
Rejsy na Mazurach - imprezy na jachcie, organizacja imprez firmowych
Sezon od: 15.07 do 15.07

Mazury to wyjątkowe tereny do aktywnego wypoczynku oraz wieczornych integracji w portowych tawernach. Prowadzone przez nas rejsy trwają od 3 do 14 dni. Dodatkowo przy okazji rejsu uczestnicy mogą korzystać z dodatkowych atrakcji jak pływanie skuterami wodnymi, spływy kajakowe.

więcej
Rafting Ukraina - spływ Czeremoszem
Sezon od: 15.07 do 15.07

Spływ pontonami lub kataraftami po Czeremoszu - rzeka w zachodniej Ukrainie płynąca przez Karpaty Wschodnie. Rafting to popularna forma rozrywki i ekstremalnych przeżyć. Polega na pływaniu po górskich rzekach w pontonie poruszanym siłą ludzkich mięśni.

więcej
 Rafting Ukraina - spływ Południowy Bug
Sezon od: 15.07 do 15.07

Spływ Południowym Bugiem to najlepsza rozrywka dla turystów przebywających w okolicach Kijowa.

więcej
Paintball
Sezon od: 15.07 do 15.07

Paintball stanowi doskonały, dość niekonwencjonalny sposób integracji zespołu, wpływający na wzrost zaangażowania pracowników w sprawy firmy. To aktywny wypoczynek w duchu sportowej rywalizacji i świetna, relaksująca zabawa. Taka forma imprezy firmowej to niesamowita przygoda, w której liczy się nie tylko tężyzna fizyczna, ale i sprawność umysłowa: zdolność logicznego myślenia...

więcej
Windsurfing
Sezon od: 15.07 do 15.07

Windsurfing i Kitesurfing to dyscypliny, które ze wszystkim sportów wodnych chcielibyśmy polecić Państwu najbardziej. To one dały początek naszym podróżom w poszukiwaniu najciekawszych i najlepszych miejsc do surfowania. Tą pasją już od kilku lat dzielimy się z naszymi klientami, z którymi mieliśmy już przyjemność odwiedzić wiele przepięknych zakątków świata.

więcej
Wakeboard , narty wodne
Sezon od: 15.07 do 15.07

Narciarstwo wodne i wakeboard to dyscypliny bardzo atrakcyjne dzięki czemu zyskują coraz więcej zwolenników. Pływanie na nartach i wakeboardzie dostarczy każdemu wiele niezapomnianych emocji i przeżyć niezależnie od wieku i przygotowania fizycznego.

więcej
Skutery wodne Chorwacja (Rijeka - Split)
Sezon od: 15.07 do 15.07

Skutery wodne to niezwykły sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego. Wyprawa odbywa się wzdłuż wybrzeża słonecznej Chorwacji. Malownicza okolica, błękitna wodna, ciepły klimat. To wszystko czeka na entuzjastów skuterów wodnych.

więcej
Budowanie tratw
Sezon od: 14.08 do 14.08

Budowa tratw to gra zespołowa, która buduje poczucie przynależności w grupie, uczy współpracy i daje maximum satysfakcji i zabawy na wodzie, podczas naszych imprez. Jest to dodatkowa atrakcja podczas naszych wypraw. Team building rozwija, pogłębia, ale przede wszystkim integruje i buduje zespół. Pomaga rozwiązywać problemy komunikacyjne w zespole i poprawić skuteczność jego działania.

więcej

Filmy

Więcej
Zaufali nam
 • Makro
 • Bosch
 • Oracle
 • Mapei
 • Somfy
 • Unilever
 • HBO
 • EFL
 • Rochstar
 • Regips
 • ABC Data
 • DNB Nord
 • Energia dla firm
 • CB
 • Raiffeisen
 • Comtegra
 • Corotop
 • Walk PR
 • SARP
 • McDonald
 • Bre ubezpieczenia
 • PKP Cargo
 • Maspex
 • Babik Transport
 • Media Markt
 • MultiBank
 • Corpoflota
 • GOH
 • Allegro
 • Deustsch Bank
 • Warta
 • Cyfrowy Polsat
 • Lubella
 • KDWP
 • legrand
 • Sika
 • o2
 • Idea TFI
 • Fega
 • Skandia
 • Media Projekt
 • Teknos
 • Euro Bank
 • Danfoss
 • Żywiec
 • Devi
 • Comarch
 • Krones
 • DnB Nord

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
Więcej galerii
Nasz sprzęt

NASI PARTNERZY